Toyota Yaris w rowie na 60-tce

przez KPP Ciechanów (1 komentarzy)

Wczoraj (4.11.2012r.) około godziny 12:30 na 60-ce na wysokości miejscowosci Wróblewo (gm. Gołymin) na prostym odcinku drogi mieszkanka Ciechanowa kierująca samochodem marki Toyota Yaris straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia obrazeń prawej dłoni doznała pasażerka pojazdu.

Wróć

Komentarze

Skomentował Barbara |

Osoby poszkodowane w wypadku proszę o kontakt: 519 606 402

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 8?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?