Sprinter na drzewie w Hucie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W piątek wieczorem (2.11.2012r.) około godziny 17:15 na drodze z Glinojecka do Ciechanowa na wysokości Huty samochód Mercedes Sprinter wypadł z drogi i uderzył dachem w drzewo. W wyniku doznanych obrażeń na miejscu zdarzenia zmarł 49 letni pasażer tego pojazdu/mieszkaniec Siemiątkowa/. Troje pasażerów trafiło do szpitala w Ciechanowie.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 2 i 2?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?