Znowu narkotyki, i to podczas kontroli drogowej

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W sobotę (3.11.2012r.) około godziny 6:20 w miejscowości Nużewo (gm. Ciechanów) w czasie kontroli drogowej policjanci z drogówki ujawnili fakt posiadania marihuany przez 28-letniego mieszkańca gminy Ciechanów. Mężczyzna posiadał przy sobie torebkę z suszem roślinnym. W czasie przeszukania w miejscu zamieszkania policjanci znaleźli jeszcze 5 torebek z zapięciem strunowym, w których znajdowała sie marihuana. Łącznie zabezpieczono około 30 gramów narkotyku oraz wagę do jego ważenia. Po przeszukaniu mężczyzna trafił do aresztu. W trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Policja nadal pracuje nad sprawą.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 4 i 4?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?