Przez nieuwagę straciła telefon

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W piatek (2.11.2012r.) do komendy policji w Ciechanowie zgłosiła sie mieszkanka gminy Ciechanów, która powiadomiła o kradzieży telefonu komórkowego. Z relacji pokrzywdzonej wynika, że do kradzieży doszło w galerii handlowej. Nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonej i skradł telefon z jej torebki.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 4 plus 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?