Kobieta z niedowładem nóg dwa dni leżała w przedpokoju. Policjanci weszli przez okno.

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Dzisiaj (5.11.2012r.) około godziny 11:20 do jednego z mieszkań przy ul. Armii Krajowej, gdzie zamieszkuje 72-letnia kobieta zapukali policjanci. Pojawili się tam, bo kobieta nie odbierała telefonów od syna. Funkcjonariusze do mieszkania znajdującego się na parterze weszli przez uchylone okno. Gdy w przedpokoju mieszkania znaleźli leżącą kobietę natychmiast wezwali kartekę pogotowia. Kobieta z niedowaładem nóg została zabrana do szpitala w Ciechanowie. Dzięki inwerwencji syna tym razem -na szczęście- pomoc dotarła na czas.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 9 plus 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?