W Rutkach Marszewicach skradli olej napędowy i butle z gazem

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (6.11.2012r.) policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży w miejscowosci Rutki Marszewice (gm. Ciechanów). Najprawdopodobniej wczoraj w nocy nieznani sprawcy weszli na teren prywatnej posesji, gdzie skradli cztery butle z gazem oraz -ze zbiorników paliwa 2 ciągników rolniczych- skradli olej napędowy w ilości 80 litrów wartości około 450 złotych.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 9 plus 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?