Bracia z narkotykami w Chruszczewie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (7.11.2012r.) około godziny 22:35 w miejscowości Chruszczewo (gm. Ciechanów) kryminalni z Ciechanowa zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Opel Astra. W czasie wykonywanych czynnosci stwierdzili, że pasażer pojazdu posiada marihuanę (ponad 2g). Policjanci wykonali badanie narkotesterem. Test dał wynik pozytywny. Od kierujacego pojazdem pobrano krew do badań na zawartość narkotyków. Obu mężczyzn mieszkańców gm. Regimin (19 i 21 lat) zatrzymano do wyjaśnienia. Dzisiaj usłyszą zarzuty: młodszy odpowiadać będzie za posiadanie narkotyku, starszy za kierowanie pojazdem pod jego działaniem.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 5 i 7?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?