Krewki pasażer ZKM

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (8.11.2012r.) policja otrzymała zgłoszenie o zbiciu szyby w drzwiach autobusu miejskiego. Z relacji osoby zgłaszającej wynika, że 5 listopada 2012 roku  około godziny 13:20  w Ciechanowie na ul. Płockiej 38 -letni mieszkaniec Ciechanowa umyślnie zbił szybę w autobusie ZKM. Straty oszacowano na kwotę około 681 złotych. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 4 plus 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?