Włamanie do sklepu w Gołotczyźnie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (13.11.2012r.) prawdopodobnie w nocy w miejscowości Gołotczyzna (gm. Sońsk) nieznany dotychczas sprawca, po wyłamaniu drzwi wejściowych do budynku sklepu, dostał się do jego wnętrza skąd skradł papierosy różnych marek, alkohol oraz pieniądze o łącznej wartości 2874 zł. Policja prowadzi czynności wyjaśniające.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 2 i 1?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?