Brak prawa jazdy, narkotyki - bilans zatrzymania Opla Tigry na Batalionów Chłopskich

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (14.11.2012r.) około godziny 12:20 w Ciechanowie na ul. Batalionów Chłopskich kryminalni zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Opel Tigra. Pojazdem podróżowało dwóch mieszkanców Ciechanowa. Policjanci ustalili, że mężczyzna kierujący  samochodem nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Funkcjonariusze podejrzewając, że kierujący pojazdem 20-latek jest pod wpływem narkotyków - poddali go badaniu narkotesterem. Badanie dało wynik pozytywny. Pobrano od niego krew do badań na zawartość narkotyków. Po wykonaniu niezbędnych czynności został zwolniony. Drugi mężczyzna, starszy z braci, posiadał przy sobie susz konopii indyjskich. 24-latek trafił pod klucz, usłyszy teraz zarzut posiadania narkotyków. Policjanci weryfikują posiadane informacje.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?