Blacha kwasoodporna w cenie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W piatek (16.11.2012r.) policja otrzymała zawiadomienie o kradzieży pokrywy z blachy kwasoodpornej  z terenu przepompowni ścieków w miejscowości Kondrajec Pański (gm. Glinojeck). Z relacji składajacego zawiadomienie wynika, że do kradziezy doszło w okresie od 26.10 do 9.11.2012 r. Straty oszacowano na kwotę około 2400 złotych.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?