3 kg marihuany przechowywał u babci

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W ostatni piątek (16.11.2012r.) ciechanowscy kryminalni, realizując ustalenia operacyjne, około godziny 10:00 weszli do mieszkania w Glinojecku, gdzie dokonali zatrzymania 28-letniego mężczyzny. W czasie przeszukania posesji, należącej do babki zatrzymanego, w pomieszczeniach gospodarczych znaleźli około 3 kg marihuany. Mężczyzna nie przyznał się do związku z handlem narkotykami. Policjanci znaleźli such konopii indyjskich w klatce dla królików, w spiżarni między przetworami i w odkurzaczu. Podejrzany o handel narkotykami mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Sąd aresztował go na trzy miesiące. Grozi mu kara 8 lat pozbawienia wolności. Policjanci weryfikują posiadane informacje.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 5 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?