4 listy gończe i spacer po torach z marihuaną

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Mieszkaniec Ciechanowa, poszukiwany 4 listami gończymi, trafił do policyjnego aresztu. 24-latek wpadł z narkotykami przechodząc przez tory w miejscu niedozwolonym. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Zatrzymanie miało miejsce wczoraj (20.11.2012r.) w rejonie wiaduktu przy ul. Fabrycznej w Ciechanowie. Mężczyzna został wylegitymowany przez patrol po cywilnemu, złożony z funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei i policjanta. Sprawca wykroczenia nie posiadał dokumentów, podał numer pesel licząc zapewne jedynie na mandat od "sokistów". Był bardzo zdumiony gdy policjant założył mu na ręce kajdanki. W policyjnym systemie obok nawiska widniał zapis "poszukiwany". W czasie wykonywanych czynności funkcjonariusz znalazł przy zatrzymanym metalowe pudełko z marihuaną. Mężczyzna czeka na transport do aresztu śledczego, usłyszy zarzuty posiadania narkotyku. Mandat od sokistów też otrzymał w policyjnym areszcie, odbierze go z depozytu przed konwojem do aresztu.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 4 i 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?