Kradzież paliwa z traktorów pod Gruduskiem

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W sobotę rano (24.11.2012r.) policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży paliwa ze zbiorników trzech ciągników (dwa marki Ursus i jeden marki Ferguson) w miejscowości Humięcino-Klary (gm. Grudusk). Nieznani (na chwilę obecną) sprawcy skradli łącznie około 95 litrów oleju napędowego o wartosci około 521 zł.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 1 i 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?