Zatrzymany z narkotykami w Targoniach

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (25.11.2012r.) około godziny 19:30 w miejscowości Targonie (gm. Regimin) kryminalni z Ciechanowa znaleźli narkotyki przy mieszkańcu gminy Regimin. Młody mężczyzna posiadał przy sobie ponad gram suszu konopii indyjskich, został zatrzymany. Odpowiadać będzie z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 3 lat więzienia. Policja weryfikuje posiadane informacje.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?