Napad na ... wysypisko śmieci

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W ostatnią środę (21.11.2012r.) policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży na terenie wysypiska śmieci w miejscowości Humięcino Koski (gm. Grudusk). Z relacji osoby zgłaszającej wynika, że nieznany sprawca, po przecięciu łańcucha, otworzył bramę wjazdową na wysypisko. Z budynku biurowego i gospodarczego skradł 5 worków z aluminiowymi puszkami, cztery stalowe kolanka, dwie rury stalowe oraz dwie kłódki. Straty oszacowano na kwotę około 205 zł.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 7 i 9?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?