Żeliwo z terenu chłodni

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W ostatnią środę (21.11.2012r.) około godziny 8:20 w Ciechanowie przy ul. Płockiej policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na wózku przewozili żeliwną pokrywę oraz żeliwny kołnierz studzienki kanalizacyjnej. Przedmioty pochodziły z terenu, na którym kiedyś funkcjonowała chłodnia. Sprawców 49- i 52-latka zatrzymano do wyjaśnienia. Policjanci sprawdzają posiadane informacje. Wartość zabezpieczonej pokrywy kanalizacyjnej oszacowano na kwotę około 400 złotych. Policjanci pracują nad sprawą.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 8 plus 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?