Wylali paliwo z koparki w Pawłowie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W piątek rano (30.11.2012r.) policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży paliwa z koparki znajdującej się na terenie budowy wiaduktu w miejscowości Pawłowo (gm. Regimin). Z relacji zgłaszającego wynika, że najprawdopodobniej w nocy z czwartku na piątek nieznani sprawcy weszli na teren budowy i po wyłamaniu korka zbiornika paliwa koparki JCB skradli około 100 litrów oleju napędowego wartosci około 600 złotych.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 3?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?