Bus potrącił mężczyznę w Pomorzu

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (3.12.2012r.) około godziny 16:00 na krajowej 60-ce w miejscowości Pomorze (gm. Opinogóra) 38-letni mężczyzna został potracony przez samochód marki Fiat Ducato. Mężczyzna z obrażeniami (złamanie kończyn górnych) trafił do szpitala. Od poszkodowanego w zdarzeniu pobrano krew do badań, kierujący busem był trzeźwy. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 6 i 3?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?