Trafił do szpitala na skutek pobicia

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (3.12.2012r.) policjanci przyjęli zgłoszenie o pobiciu w Gołyminie. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że do pobicie doszło w piątek 30.11.2012r. Poszkodowany doznał poważnych obrażeń twarzoczaszki gdy w pobliżu miejsca zamieszkania jeden z dwóch (znanych mu mieszkańców tej samej miejscowości) go przytrzymywał a drugi zadawał uderzenia. Policjanci pracują nad sprawą.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 2 plus 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?