Uszkodzenie Nissana na Mickiewicza

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (4.12.2012r.) policja otrzymała zgłoszenie o uszkodzeniu samochodu na parkingu osiedlowym w Ciechanowie przy ul. Mickiewicza. Z policyjnych oględzin wynika, że nieznany sprawca porysował powłokę lakierniczą samochodu osobowego marki Nissan Almera. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę powyżej 250 złotych. Policja poszukuje sprawcy.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?