Fiat Seicento uderzył w pociąg

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Dzisiaj (5.12.2012r.) około godziny 10:15 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Pawłowo (gm. Regimin) mieszkaniec Giżycka kierujący samochodem marki Fiat Seicento uderzył w bok pociągu pospiesznego relacji Gdynia - Kraków. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń (mężczyzna jechał sam). Kierujący pojazdem został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 7 i 9?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?