Wpadł z amfetaminą

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Mieszkaniec wielkopolski trafił pod klucz. Wpadł banalnie, podczas legitymowania. Policjanci znaleźli przy nim ponad 7 gram amfetaminy. Za to przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia.

Wczoraj (06.12.2012) około godziny 21:00 w Ciechanowie przy ul. 17-go Stycznia dzielnicowi z Ciechanowa postanowili wylegitymować młodego mężczyznę przebywającego w pobliżu sklepu. Na widok policjantów zaczął się denerwować. Szybko wyszło na jaw, że w kieszeni posiada torebkę z zapięciem strunowym, a w jej wnętrzu biały proszek. Dzielnicowi przetransportowali go do komendy, gdzie sprawdzili zawartość torebki, narkotester potwierdził, że jest to amfetamina. Narkotyk został zabezpieczony do badań, mężczyzna został zatrzymany. Policjanci sprawdzają dla kogo były przeznaczone porcje narkotyku.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 8 i 5?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?