Rozbój na Śmiecinie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (12.12.2012) policja otrzymała zgłoszenie o rozboju dokonanym na mieszkańcu Ciechanowa. Z zawiadomienia wynika, że do zdarzenia doszło 9 grudnia  2012 roku wieczorem przy ul. Komunalnej w piwnicy budynku wielorodzinnego. Dwaj sprawcy znani pokrzywdzonemu po doprowadzeniu go do stanu bezbronności skradli mu kurtkę, pasek ze spodni oraz telefon komórkowy. Policja pracuje nad sprawą.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 7 plus 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?