Sprawca aresztowany

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W sobotę policjanci doprowadzili do sądu sprawcę kradzieży rozbójniczej. Funkcjonariusze pracowali nad sprawą od środy 13.12.2012 r. Zgłoszenie o zdarzeniu policja otrzymała około godziny 17:00. Pokrzywdzony w wyniku zdarzenia 65-latek oświadczył, że na klatce bloku przy ul. Karola Szwanke młody mężczyzna skradł mu telefon komórkowy, po czym uderzył go z pięści w twarz i zepchnął ze schodów. Poszkodowany w zdarzeniu męzczyzna doznał obrażeń  w postaci urazu nogi i twarzy. Policjanci dość szybko ustalili i zatrzymali 24-latka podejrzewanego o dokonanie tego przestępstwa. W sobotę policja i prokuratura wystąpiły do sądu o aresztowanie mężczyzny. Sąd przychilił się do wniosku i aresztował zatrzymanego na trzy miesiące. Mężczyzna był karany za podobne przestępstwa w przeszłości. Trwaja dalsze czynności.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 7 i 1.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?