Amator nasion zatrzymany

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (18.12.2012) około godziny 18:00 dyżurny policji w Ciechanowie otrzymał zgłoszenie o kradzieży dwóch worków z nasionami koniczyny czerwonej z pomieszczenia gospodarczego w miejscowości Kąty (gm. Opinogóra Górna). Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, zatrzymali sprawcę kradzieży i odzyskali nasiona wartosci około 1000 zł.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 7 i 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?