Pobili i już siedzą

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (18.12.2012) około godziny 16:00 policja otrzymała zgłoszenie o pobiciu marokańczyka w Ciechanowie przy ul. Sienkiewicza. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że dwaj sprawcy weszli do pomieszczeń remontowanego baru, po czym bez powodu zaczęli go kopać i uderzać pięściami. Sprawcy zostali zatrzymani, kruszeją w policyjnym areszcie. Policjanci pracują na sprawą.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?