Sprawca rozboju przy Komunalnej dostał dozór

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Policjanci prowadzący czynności w sprawie rozboju w piwnicy bloku przy ul. Komunalnej w Ciechanowie zatrzymali sprawcę, który skradł pokrzywdzonemu pasek od spodni, telefon komórkowy i kurtkę. Wczoraj był przesłuchiwany w prokuraturze, zastosowano wobec niego dozór policyjny, czyli w wyznaczone dni o określonej godzinie będzie zgłaszał sie do Komendy Policji w Ciechanowie.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?