Złodzieje w Płaciszewie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (30.12.2012) policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży w miejscowości Płaciszewo gmina Glinojeck. Z relacji zgłaszającego wynika,że nieznani sprawcy weszli w nocy na teren prywatnej posesji, gdzie z niezamkniętego samochodu marki VW Polo skradli radioodtwarzacz CD wraz z głośnikami i  tubą, buty sportowe, oraz uszkodzili aklumulator pojazdu. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 3300 złotych.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?