Uszkodzenie mienia

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W ostatni dzień 2012 roku około godziny 16:00 mieszkaniec Ciechanowa poinformował policję o uszkodzeniu mienia na jego szkodę. Z policyjnych zapisów wynika, że około godziny 16:00-16:30 nieznany sprawca przebił cztery opony w samochodzie marki Mercedes Benz na parkingu osiedlowym w Ciechanowie przy ul. Sikorskiego. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 2000 zł.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 4 i 9?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?