Uszkodzili drzwi

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Policjanci z Posterunku Policji w Glinojecku prowadzą czynności w związku z uszkodzeniem drzwi w budynku jednorodzinnym w Glinojecku przy ul. Wojska Polskiego. Do zdarzenia doszło w sylwestrową noc, około godziny 3:00 grupa kilku młodych osób uderzając pięściami i kopiąc w drzwi wejściowe spowodowała ich uszkodzenia. Pokrzywdzona oszacowała straty w kwotę około  1000 złotych.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 5 i 5?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?