Wypadek drogowy

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (07.01.2013) około godziny 11:10 w Ciechanowie w rejonie skrzyżowania ul. Armii Krajowej z ul. Ranieckiej mężczyzna kierujący samochodem marki Polonez nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył jadącego przed nim samochodu marki Ford Mondeo. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał pasażer samochodu marki Polonez oraz pasażerka samochodu marki Ford Mondeo. Poszkodowani trafili do szpitala w Ciechanowie.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 3.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?