Było zamknięte...więc otworzył

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Dzisiaj rano policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Ciechanowa, który wczoraj około godziny 19:30 w Ciechanowie przy ul. Okopowej zbił szybę w drzwiach sklepu spożywczego, po czym przedostał się do środka. Włamywacz spowodował straty w wysokości 1000 złotych, ze sklepu skradł kilka butelek wódki i kilka paczek papierosów o wartości około 300 złotych. Sprawca włamania po zbadaniu przez lekarza trafił do policyjnego aresztu,  jest nietrzeźwy, gdy dojdzie do siebie usłyszy zarzuty z art 279 KK, który za to przestępstwo przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 1 i 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?