Wpadli w ręce policjantów

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Trójca pod kluczem, wpadli na kradzieży paliwa z ciężarówki. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.
Kradzieże paliwa z ciężarówek i koparek ciechanowscy policjanci z Ciechanowa traktują priotytetowo, więc sprawdzają każdy podejrzany samochód.W ostatni piątek  policjanci z Ciechanowa, jak zwykle patrolowali teren gminy Regimin, około godziny 22:35 w miejscowości Lekowo gmina Regimin  zauważyli samochód osobowy zaparkowany nieopodal ciężarówki. Trzej młodzi mężczyźni na miejsce kradzieży udali się samochodem osobowy marki Daewoo Tico, policjanci znaleźli w jego wnętrzu  trzy kanistry i gumowy wąż. Jeden z pojemników zawierał 50 litrów oleju napędowego. Młodzieńcy wyłamali zabezpieczenia zbiornika paliwa samochodu marki DAF i spuszczali olej napędowy.Wszyscy trzej zostali zatrzymani, usłyszeli zarzuty, przyznali się do zarzucanego im przestępstwa. Policjanci nadal pracują nad sprawą.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 4 plus 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?