Skatowane BMW - wandal po zarzutach

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

W ostatnią sobotę ciechanowscy policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o zniszczenie samochodu  w miejscowoci Kąty gmina Opinogóra. Około godziny  1:30 policja otrzymała zgłoszenie o uszkodzeniu samochodu marki BMW na terenie prywatnej posesji. Policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia, gdzie ustalili, że sprawcy przyjechali samochodem, po czym jeden z nich po wejściu na teren posesji  zbił szyby w samochodzie oraz spowodował wgniecenia karoserii. Sprawcy oddalili się z miejsca zdarzenia, policjanci w wyniku penetracji terenu odnaleźli samochód sprawcy. W pojeżdzie marki Ford Focus przebywało 4 mężczyzn, zostali zatrzymani. Jeden z nich usłyszał zarzuty, przyznał się do zniszczenia pojazdu. Sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 7 i 5?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?