Trzy auta zderzyły się pod Gołyminem

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Na drodze krajowej numer 60 przed Gołyminem około godziny 11:15 doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły 3 pojazdy. Kierujący pojazdami jak i pasażerowie, łącznie 6 osób w tym jedno dziecko zostali przetransportowani do ciechanowskiego szpitala. Trwają badania, już wiadomo, że jedna kobieta doznała złamania kości. Od strony Ciechanowa utworzył sie korek, policja zachęcała do korzystania z innych dróg. Z wstępnych czynności wykonanych na miejscu zdarzenia wynika, że najprawdopodobniej przyczyną zadarzenia był błąd przy wykonywaniu manewru na drodze.
Samochód Chrysler oczekiwał na możliwość skrętu w lewo. W tył tego pojazdu z nieznanych przyczyn uderzył samochód marki Fiat Siena. W wyniku czego Chrysler wpadł na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem marki Renault Laguna.
Obrażeń ciała w postaci złamania kości udowej i urazu twarzoczaszki doznała pasażerka samochodu marki Renault. Przewożone w tym pojeździe 11-miesięczne dziecko doznało otarć naskórka głowy. Kierujący Chryslerem doznał złamania kości lewej nogi. Policja pracuje nad sprawą.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 3 i 6?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?