UWAGA pękła rura, woda na jezdni i ślisko!!!

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

UWAGA KIERUJĄCY POJAZDAMI W REJONIE SKRZYŻOWANIA ULIC 11-GO PUŁKU UŁANÓW LEGIONOWYCH Z 11-GO LISTOPADA PĘKŁA RURA. Woda zalewa skrzyzowanie i płynie w dół w kierunku skrzyzowania z ulicą Orylską. Policja o 7:30 powiadomiła stosowne służby. Prosimy zachować ostrożność, jezdnia może być śliska.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?