Przejechała leżącego na jezdni

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (21.01.2013r.) około godziny 17:40 w miejscowości Zygmuntowo (gm. Glinojeck) mieszkanka Komunina Starego (lat 39) kierująca samochodem marki Toyota Yaris najechała na leżącego na jezdni 24-latka. Mężczyzna z obrażeniami ciała w postaci pęknięcia czaszki trafił do szpitala. Od kierującej pobrano krew do badań na zawartość alkoholu oraz zatrzymano jej prawo jazdy. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 9 i 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?