Na 11-go Pułku Ułanów Legionowych samochód dostawczy potracił pieszego

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Dzisiaj (22.01.2013r.) około godziny 11:20 w Ciechanowie przy ul. 11-go Pułku Ułanów Legionowych samochód dostawczy potracił pieszego. Na miejscu jest już załoga pogotowia i policja.

---

aktualizacja godz. 11:56

---

Około godziny 11:30 dyspozytor pogotowia ratunkowego powiadomił policje o rzekomym potąceniu mężczyzny w rejonie "krzyżaka" przy ul. 11-go Pułku Ułanów Legionowych. Na miejsce przybyły karetka i policja. Na miejscu nie zastano ani poszkodowanego ani kierującego samochodem bus. Policjanci rozpytali pracowników sklepów i punktów usługowych na temat zdarzenia: nikt nic nie widział. Dyżurny skontaktował się z SOR-em nie potwierdzono, by ktoś dowiózł poszkodowanego do szpitala. Albo to brzydki żart albo pieszy tylko sie przewócił i nic mu sie nie stało. Czy zdarzenie miało miejsce ustali Policja.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 7 i 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?