Kradzież nawozów mineralnych w Gumowie

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (22.01.2013r.) policja otrzymała zgłoszenie o kradzieży nawozów mineralnych w miejscowości Gumowo (gm. Ciechanów). Z relacji osoby zgłaszajacej wynika, że najprawdopodobniej wczoraj w nocy nieznani sprawcy weszli na nieogrodzony teren za posesją, skąd skradli 4 tony saletrzaku i blisko 2 tony saletry amonowej. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę około 7400 złotych. Policja pracuje nad sprawą.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 2 plus 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?