2 ofiary śmiertelne wypadku

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Na miejscu wypadku drogowego w rejonie miejscowości Bieńki Karkuty gmina Sońsk pracują policjanci, straż pożarna i prokurator. Mimo wysiłków ratowników nie udało się przywrócić czynnosci życiowych osobom poszkodowanym w zdarzeniu. Jadący samochodem marki Fiat Seicento dwaj mężczyźni w wieku 62 i 68 lat uderzyli w drzewo. Wstępne czynnosci wykonane na miejscu zdarzenia wskazuja na to, że kierujący samochodem marki Seicento wykonywał manewr wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na miejscu pracuje grupa dochiodzeniowo- śledcza.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?