Mieszkaniec Konopek próbował swych sił w Marcredo Center

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Dzisiaj w nocy (31.01.2013r.) około godziny 0:00 pracownicy ochrony z centrum handlowego zlokalizowanego  na obrzeżach Ciechanowa powiadomili policję o mężczyźnie, który usiłował dokonać włamania do samochodu na parkingu centrum. Zgłaszający podał informację na temat charakterystycznego ubioru sprawcy. Policjanci jadąc w stronę Władysławowa zobaczyli uciekającego przez pole w stronę ogródków działkowych mężczyznę. Zdradziły go odblaskowe paski na spodniach. Na miejscu zdarzenia policjani ustalili, że 23-letni sprawca najpierw próbował włamać się do samochodu, później do magazynu. Sprawca został zatrzymany i dowieziony do komendy, alkomat wskazał u niego 2,38 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci sprawdzają co jeszcze ma na swoim koncie. Za usiłowanie włamania grozi mu do 10 lat więzienia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 4 i 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?