Stary grzech i nowa kara

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (31.01.2013r.) około godziny 12:20 w Ciechanowie na ul. Sienkiewicza policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali do kontroli rowerzystę z gminy Regimin. Cyklistę sprawdzono urządzeniem Alcobloow- był trzeźwy. Nie ukrywał zadowolenia z negatywnego wyniku badania. Policjanci sprawdzili mężczyznę w systemach informatycznych. Wtedy radość rowerzysty się skończyła. Jak ustalili policjanci rowerzysta ma sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi wydany przez ciechanowski sąd w 2011 roku. Teraz usłyszy zarzuty z art 244KK (nie stosowanie się do zakazu sądu). Przestęspstwo to zagrożone jest karą grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 7 i 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?