Dzielnicowi dobrze znają lokalne środowiska

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj (31.01.2013r.) wieczorem policja w Ciechanowie otrzymała zgłoszenie o kradzieży piwa w sklepie na dzielnicy Aleksandrówka. Informację o kradzieży otrzymał dzielnicowy, który udał się do sklepu. Złodzieje skradli stamtąd dwie zgrzewki piwa wartości 150 złotych. Właściciel okazał policjantowi zapis ze sklepowego monitoringu. W chwilę później było już wiadomo, kto dokonał kradzieży, bowiem dzielnicowy bez trudu rozpoznał złodziei. Policjanci dobrze znają lokalne środowisko i miejscowe kontakty. Złodzieje to dwaj 19-latkowie i 17-latek. Sprawcy zostali przetransportowani do komendy, gdzie zbadano ich alkomatem. Nie byli trzeźwi. Otrzymali wezwania na przesłuchanie. Policjanci sprawdzą teraz czy na swoim koncie mają inne "wybryki". Za kradzież 48 puszek piwa będą tłumaczyli się przed sądem.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 6 plus 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?