Dzielnicowi na stacjach paliw

przez KPP Ciechanów (1 komentarzy)

Napady na stacje paliw, kradzieże towarów, włamania na parkingach, bójki i podobne zdarzenia to temat spotkań dzielnicowych z Ciechanowa z pracownikami stacji paliw na terenie powiatu ciechanowskiego

Wczoraj (13.06.2012r.) dzielnicowi z Ciechanowa rozpoczęli działania edukacyjno - informacyjne mające na celu ograniczenie ilości zdarzeń na stacjach paliw.

W czasie rozmów z pracownikami przedstawili sposoby działania sprawców oraz zachęcali do usprawnienia działającego monitoringu poprzez właściwe zainstalowanie dodatkowych kamer. Omówili przypadki tankowania bez wnoszenia opłaty oraz inne zdarzenia zaistniałe na terenie powiatu ciechanowskiego. Okres wakacyjny oraz trwajace jeszcze rozgrywki Euro 2012 to czas wzmożonego ruchu po drogach mazowsza. Niestety niezawsze osoby odwiedzające bary na stacjach paliw zachowują się w zwyczajowo przyjety sposób. Policja z Ciechanowa przygotowuje ulotkę informacyjną dla właścicieli i pracowników stacji o występujących zagrożeniach i sposobach minimalizacji ryzyka zaistnienia przestępstwa.

nadkomisarz Leszek Goździewski Ciechanowska Komenda Policji

Wróć

Komentarze

Skomentował jan |

pochwalam, czemu takich akcji nie ma więcej?

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 6 i 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?