15 metrowy napis "legijny Ciechanów"

przez KPP Ciechanów (0 komentarzy)

Wczoraj po południu (27.05.1012r.) załoga patrolujaca dzielnicę "Centrum" przy ul. Ściegiennego zauważyła czterech młodych mężczyzn, którzy przy uzyciu olejnych farb na ścianie budynku nanosili napis o tresci "legijny Ciechanów". Na widok radiowozu porzucili naczynia z farbą i pędzle oraz wałki i rzucili się do ucieczki. Zostali ujęci w bezpośrednim pościgu. Zatrzymani "artyści" to osoby w wieku 18-20 lat. Dwaj z nich to ciechanowianie, pozostali to mieszkańcy Sońska. W czasie oględzin policjanci zabezpieczyli naczynia z farbą i przybory. Napis ma długość 15 metrów i wysokośc półtora metra. W chwili obecnej spółdzielnia nie złożyła jeszcze wniosku o ściganie karne sprawców. Jeden z nich był agresywny - został zatrzymany do wytrzeźwienia. Policjanci dokonali oględzin odzieży i obuwia zatrzymanych, były pokryte świeżą farbą. Kodeks karny przewiduje za taki czyn karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 5 plus 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?