Kamizelka odblaskowa ocali Twoje życie!

przez RR (0 komentarzy)

Szanowni Państwo
Co roku jesteśmy świadkami wielu rodzinnych tragedii, każdy z nas jest emocjonalnie związany z ofiarą wypadku drogowego. Żal każdego życia. Nie ma znaczenia ile lat miał pieszy, czy rowerzysta potrącony przez samochód.
Policja podejmuje różne działania, by na drogach było bezpieczniej, szczególną troską obejmuje osoby starsze, jednak bez Państwa pomocy nasze wysiłki nie przyniosą zamierzonego efektu. Czekamy na Państwa pomoc, pomóżcie nam zapobiec kolejnym tragediom, rodziny nie muszą opłakiwać zmasakrowanego ciała ojca, matki, syna...
KAMIZELKI ODBLASKOWE NIE DAJĄ ŻYCIA, ALE POMOGĄ JE ZACHOWAĆ KAŻDEMU Z WAS!
Na stacjach benzynowych i w sklepach ich cena kształtuje się od 2,50 do 6 złotych.
ILE WARTE JEST TWOJE ŻYCIE?
Nie daj się zabić, zabłyśnij na drodze, kamizelka ocali Twoje życie!
Kolejny etap realizacji tego przedsięwzięcia w powiecie ciechanowskim to okólnik, który trafi do sołtysów wszystkich wsi. Każdy kto zapozna się z jego treścią potwierdzi to swoim podpisem. We wrześniu w sklepach na terenie gmin pojawią się plakaty zachęcające do używania elementów odblaskowych przygotowane w ciechanowskiej komendzie.

nadkomisarz Leszek Goździewski, rzecznik ciechanowskiej komendy policji

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 5 i 8?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?