Komendant Wojewódzki pochwalił Powiatowego

(0 komentarzy)

Przy udziale władz samorządowych i zaproszonych gości Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji pogratulował komendantowi powiatowemu i najpopularniejszemu wśród dzielnicowych
Dzisiaj, 23 stycznia, w godzinach 9:00-11:30 inspektor Marek Świszcz, Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji odwiedził ciechanowskich policjantów. W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie miała miejsce odprawa służbowa podsumowująca działalność ciechanowskich funkcjonariuszy w 2013 roku. W spotkaniu wzięli udział nie tylko przedstawiciele lokalnych władz, z Waldemarem Wardzińskim (Prezydent Miasta Ciechanów), Sławomirem Morawskim (Starosta Ciechanowski) ale też Tomaszem Bulcem (Prokurator Rejonowy).

Pracę i osiągnięte wyniki Komendy przedstawił Komendant Powiatowy Policji młodszy inspektor Grzegorz Grabowski oraz jego zastępca podinspektor Zbigniew Andres. W imieniu Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Marek Świszcz ocenił pracę jednostki pozytywnie, biorąc pod uwagę wyniki oraz realizację priorytetów i celów strategicznych.
Złożył również gratulacje i podziękowania dla zwycięzcy ubiegłorocznej edycji konkursu "Najpopularniejszy dzielnicowy" z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, starszego sierżanta Dominika Jaworskiego.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?