Miss popularności wśród mundurowych

przez RR (0 komentarzy)

Najpopularniejszy dzielnicowy roku

Nie każdy mieszkaniec powiatu ciechanowskiego wie, kto jest jego dzielnicowym, dlatego rusza kampania informacyjna. Celem akcji jest budowanie podstaw do współdziałania mieszkańców z policją na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania. Znawcy tematu wiedzą, że bezpieczeństwo na konkretnym osiedlu, w konkretnym bloku, czy podwórku to sprawa każdego mieszkańca miasta i wsi.

Pod hasłem "Najpopularniejszy dzielnicowy roku" w powiecie ciechanowskim niebawem ruszy kampania informacyjna, mieszkańcy mogą uczestniczyć w konkursie zleconym przez Komendę Wojewódzką Policji z/s w Radomiu, który ma wyłonić najaktywniejszego dzielnicowego.
Konkurs potrwa od 1 do 31 października 2011 roku. Ankiety /karty do głosowania/ znajdziecie Państwo w jednostkach policji, Urzędzie Miasta, Urzędzie Gminy, Starostwie Powiatowym, w Miejsko - Gminnych Komisjach Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, redakcjach lokalnych gazet, oraz w Miejsko - Gminnych Ośrodkach Pomocy Społecznej.

nadkomisarz Leszek Goździewski
rzecznik Ciechanowskiej Komendy Policji

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 2 i 8.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?