Nowi funkcjonariusze policji

przez KPP Ciechanów (2 komentarzy)

W Ciechanowskiej Komendzie Policji kolejny raz zabrzmiały słowa ślubowania

Dzisiaj (19.07.2012r.) w Ciechanowskiej Komendzie Policji kolejny raz zabrzmiały słowa ślubowania. Ośmioro nowoprzyjętych fukcjonariuszy (5 mężczyzn i 3 kobiety) złożyło ślubowanie. Uroczystość z udziałem pocztu sztandarowego rozpoczęła się o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej, gdzie każdy policjant rozpoczyna i kończy służbę. Uczestniczący w ślubowaniu Komendant Powiatowy Policji inspektor Krzysztof Matusiak w krótkim wystąpieniu przedstawił nowoprzyjetym policjantom rangę i wagę służby w Policji. Przypomniał zasady, którym policjant musi pozostać wierny, bez wzgledu na czas, miejsce i okoliczności. Nowi funkcjonariusze to poważny "zastrzyk kadrowy" dla ciechanowskiej komendy, która jeszcze niedawno miała 10 wakatów. Uroczystość zakończyły gratulacje i okolicznościowe życzenia. Atmosfera ślubowania udziela się wszstkim policjantom, każdy przypomina sobie ten dzień kiedy wypowiadał słowa roty.

Wróć

Komentarze

Skomentował Podpis |

a zanim taki żółtodziób trafi na ulice naszego miasta to nic nie musi się nauczyć?
ślubowanie i już?

Skomentował policjant |

nie od razu do służby, najpierw szkółka, potem praktyka, na końcu rewiry

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 3 plus 9.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?